Wróć do strony głównej
Aktualności | 28.08.2023

Plan zarządzania danymi badawczymi w projektach NCN – webinarium

Zapraszamy na webinarium na temat wytycznych Narodowego Centrum Nauki w zakresie sporządzania planów zarządzania danymi badawczymi, które odbędzie się 30 sierpnia 2023 r. o godz. 11:00 za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Webinarium organizowane jest przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego (ICM UW) we współpracy z Narodowym Centrum Nauki.

Podczas webinarium omówione zostaną następujące zagadnienia:

• struktura planu zarządzania danymi,
  • najczęściej popełniane błędy w planach zarządzania danymi,
  • koszty kwalifikowane związane z zarządzaniem danymi.

Szkolenie poprowadzą dr Aneta Pazik-Aybar i Gabriela Czarny z Narodowego Centrum Nauki. Podczas webinarium przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi.

Nagranie ze spotkania zostanie udostępnione w ramach kursu z zarządzania danymi badawczymi dla naukowców i data stewardów na platformie Navoica.

Rejestracja na webinarium za pośrednictwem formularza Clickmeeting.

Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane do uczestników drogą e-mailową.

Autor: Aleksandra Kaczmarska Data utworzenia: 28.08.2023 Autor edycji: Aleksandra Kaczmarska Data edycji: 28.08.2023